ВІД РОЗРОБКИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

Головна : : Розробки : : Трансформатори та комплектні трансформаторні підстанції

Трансформатори та комплектні трансформаторні підстанції

Трансформаторна підстанція ПКТП-250/6-0,4 Трансформаторна підстанція ПКТП-250/6-0,4
Трансформаторна підстанція ПКТП-250/6-0,4 У1 призначена для електропостачання трифазним змінним струмом струмоприймачів, які працюють у кар'єрах безпечних по газу.

Трансформатори типу ТСП-160/6 Трансформатори типу ТСП-160/6 нова розробка
Трансформатори типу ТСП-160/6 призначені для харчування перетворювальних установок в електричних мережах змінного струму частотою 50 Гц у підземних виробленнях рудників і шахт, не небезпечних по газу та пилу. Вони розраховані на експлуатацію в умовах помірного, холодного й тропічного клімату.

Підстанція трансформаторна вибухобезпечна типу КТПВ потужністю 1600 кВ·А Підстанція трансформаторна вибухобезпечна типу КТПВ потужністю 1600 кВ·А нова розробка
Підстанція трансформаторна вибухобезпечна типу КТПВ потужністю 1600 кВ·А призначена для електропостачання високопродуктивних вуглевидобувних комплексів з підвищеною енергооснащеністю та захисту ліній нижчої напруги від небезпечних струмів витоку і струмів короткого замикання.

Підстанція трансформаторна вибухобезпечна комплектна пересувна типу ТВКП-1000/6 Підстанція трансформаторна вибухобезпечна комплектна пересувна типу ТВКП-1000/6 нова розробка
Підстанція трансформаторна вибухобезпечна комплектна пересувна типу ТВКП-1000/6 призначена для електропостачання трифазним струмом електроприймачів, установлюваних у підземних виробленнях, небезпечних по газу (метану) і (або) пилу, а також для забезпечення захисту від струмів витоку і максимального струмового захисту.

Підстанції комплектні трансформаторні вибухобезпечні типу КТПВ Підстанції комплектні трансформаторні вибухобезпечні типу КТПВ
Підстанції комплектні трансформаторні вибухобезпечні типу КТПВ (надалі КТП) призначені для електропостачання трифазним струмом електроприймачів, установлюваних у підземних виробленнях, небезпечних по газу (метану) і (або) пилу, а також для забезпечення захисту від струмів витоку та максимального струмового захисту ліній нижчої напруги.

Підстанція трансформаторна типу ТCВП-X/6 УХЛ5 Підстанція трансформаторна типу ТCВП-X/6 УХЛ5
Підстанція призначена для установки в піднімальних виробленнях шахт, що розробляють пологі та похилі шари, небезпечні по газу (метану) або вугільному пилу, з метою харчування струмоприймачів трифазним змінним струмом частоти 50 Гц, а також забезпечення захисту від струмів витоку та максимального струмового захисту лінії нижчої напруги.

Трансформатори розділові типу ТСВР-630/6-6 Трансформатори розділові типу ТСВР-630/6-6
Трансформатори розділові типу ТСВР-630/6-6 призначені для підключення до них пересувних трансформаторних підстанцій, установлюваних у шахтах, небезпечних по газe або пилу, у мережах змінного струму частоти 50 Гц, з метою електричного відділення підземних електричних мереж від поверхневих ліній електропередач.

Трансформатори типу 2ТСВ Трансформатори типу 2ТСВ
Трансформатори типу 2ТСВ призначені для електропостачання трифазним струмом електроприймачів, установлюваних у підземних виробленнях, небезпечних по газу (метану) або пилу.

Підстанція комплектна трансформаторна типу ПСКТП-Х/6 ХЛ1 Підстанція комплектна трансформаторна типу ПСКТП-Х/6 ХЛ1
Підстанція призначена для харчування трифазним змінним струмом частотою 50 Гц струмоприймачів відкритих гірських робіт в умовах холодного клімату.

Головна : : Розробки : : Трансформатори та комплектні трансформаторні підстанції
Україна, м. Донецьк,
вул. 50-й Гвардійської дивізії, 17
тел.: +380 62 382-93-53
Рейтинг@Mail.ru Інформаційно-розважальний портал КомерСайт .Рейтинг сайтів регіону Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Яндекс цитирования Украина онлайн Rambler Top100 Rambler's Top100 Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М -  Каталог фирм, организаций, товаров и услуг Украины Valid XHTML 1.1