ВІД РОЗРОБКИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

Головна : : Розробки : : Високовольтне електрообладнання

Високовольтне електрообладнання

Осередок високовольтний вибухобезпечний РВД-6В Осередок високовольтний вибухобезпечний РВД-6В
Принципова електрична схема осередків РВД-6В розроблена замість схем осередків, застосовуваних повсюдно в умовах шахт. Схема виконана на сучасній релейно-напівпровідниковій елементній базі зі збереженням і розширенням функцій, виконуваних колишньою схемою.

Блок керування та контролю ізоляції БУКІ Блок керування та контролю ізоляції БУКІ
Блок керування та контролю ізоляції типу БУКІ (надалі іменований блок) призначений для дистанційного керування осередком РВД-6, попереднього контролю ізоляції приєднання, яке відходить, і захисту від аварійних режимів разом з іншими елементами схеми осередку. Блок служить для заміни релейних блоків керування діючих осередків РВД-6 в умовах експлуатації, які відслужили свій строк, але технічний стан яких допускає продовження строку їхньої служби. При цьому в електронний блок крім ланцюгів дистанційного керування, проміжних реле та реле мінімального захисту додатково внесені конденсатори та зарядні елементи ланцюга відключення соленоїда.

Пристрої комплектні розподільні серії КРУВ-6 Пристрої комплектні розподільні серії КРУВ-6
Пристрої комплектні розподільні серії КРУВ-6В-УХЛ5 с електромагнітними або вакуумними вимикачами призначені для розподілу електричної енергії в мережах напругою 6 кВ с ізольованою нейтраллю, частотою 50 Гц, захисту електроустановок і керування підземними струмоприймачами вугільних шахт, небезпечних по газу та пилу. Виконання шафи по вибухозахисту РВ 4ВИа, пульта дистанційного – РО Иа або РВ-1ВИа.

Комплектні розподільні пристрої КРУРН-6А Комплектні розподільні пристрої КРУРН-6А
Пристрій КРУРН-6А призначено для прийому та розподілу електричної енергії в електричних мережах напругою 6 кВ с ізольованою нейтраллю частотою 50 Гц, захисту електроустановок і керування струмоприймачами залізорудних і вугільних шахт не небезпечних по газу та пилу, на промислових і сільськогосподарських підприємствах.

Комплектні розподільні пристрої УК-6 і УК-6А Комплектні розподільні пристрої УК-6 і УК-6А
Пристрої комплектні малогабаритні УК-6 і УК-6А застосовуються для прийому та розподілу електроенергії напругою 6 кВ, захисту мереж з ізольованою нейтраллю і керування підземними струмоприймачами вугільних шахт, небезпечних по газу та пилу.

Вимикачі типу ВЭВ-6Б-16-630.УХЛ5 Вимикачі типу ВЭВ-6Б-16-630.УХЛ5
Вимикачі типу ВЭВ-6Б-16-630.УХЛ5 трьохсмугові, з убудованим пружинним приводом, електромагнітами керування та елементами захистів призначені для установки в оболонки рудничних нормальних і вибухобезпечних комплектних розподільних пристроїв трифазного змінного струму частотою 50 Гц на напругу 6 кВ.

Блок спрямованого захисту від однофазних замикань (витоків) на землю БНЗ Блок спрямованого захисту від однофазних замикань (витоків) на землю БНЗ
Блок спрямованого захисту від однофазних замикань на землю типу БНЗ у комплекті з датчиком напруги нульової послідовності ДННП призначений для селективного захисту від однофазних замикань (витоків) на землю в кабельних мережах напругою 6 кВ вугільних шахт і рудників чорної та кольорової металургії; пристосований для встройки у вибухозахищений КРУ 6 кВ.

Реверсор на вакуумних контакторах РВВ-6/10-400-4У3 Реверсор на вакуумних контакторах РВВ-6/10-400-4У3
Реверсор на вакуумних контакторах РВВ - 6/10-400-4У3 призначений для керування електроприводом шахтних піднімальних установок напругою 6/10 кВ трифазного змінного струму частоти 50 або 60 Гц, несхильних дії атмосферних перенапруг.

Головна : : Розробки : : Високовольтне електрообладнання
Україна, м. Донецьк,
вул. 50-й Гвардійської дивізії, 17
тел.: +380 62 382-93-53
Рейтинг@Mail.ru Інформаційно-розважальний портал КомерСайт .Рейтинг сайтів регіону Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Яндекс цитирования Украина онлайн Rambler Top100 Rambler's Top100 Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М -  Каталог фирм, организаций, товаров и услуг Украины Valid XHTML 1.1