ВІД РОЗРОБКИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

Головна : : Розробки : : Системи управління електроприводами : : Перетворювачі частоти вибухозахищені типу ПЧВ-К У5 для підземних стрічкових конвеєрів

Перетворювачі частоти вибухозахищені типу ПЧВ-К У5 для підземних стрічкових конвеєрів

Перетворювачі частоти вибухозахищені типу ПЧВ-К У5 призначені для регулювання швидкості та захисту асинхронних короткозамкнених двигунів приводів гірських машин сумарною потужністю до 500 кВт.

Перетворювачі призначені для роботи в комплекті з апаратурами керування стрічковими конвеєрами у вугільних шахтах, у тому числі небезпечних по газу (метану) або пилу.

ПЧВ-К У5
Рисунок 1 – Перетворювач ПЧВ-К У5

Умови експлуатації Функції

Перетворювач забезпечує наступні захисти та блокування:

Перетворювач забезпечує індикацію:

Перетворювач складається з перетворювального відсіку, відсіку з комутаційною апаратурою, коробки уведень і блоку настроювання та індикації.

У перетворювальному відсіку розташовані водоохолоджувані блоки випрямляча та інвертора напруги, струмообмежуючий фільтр.

З передньої сторони відсіку є монтажна кришка на навісах, що забезпечує доступ до всіх елементів перетворювача.

У відсіку з комутаційною апаратурою розташований блокувальний роз'єднувач зі швидкодіючими запобіжниками, контактор, блоки харчування, керування та захистів.

Приєднання силових і контрольних кабелів здійснюється через вступну коробку, приєднання кабелів керування з іскробезпечними ланцюгами – безпосередньо через блок настроювання та індикації.

На передній панелі блоку настроювання та індикації розташовані органи настроювання та керування, рідиннокристалічний і світлодіодний індикатори про параметри, стан і відмови перетворювача.

На корпусі перетворювачів з водяним охолодженням є два штуцери для приєднання автономної системи водяного охолодження, що входить у комплект поставки.

Перетворювач містить блок реєстрації та зберігання інформації про відмови та несправності основних вузлів і блок передачі цієї інформації за іскробезпечному інтерфейсу RS-485 у систему верхнього рівня.

Технічні характеристики
Найменування параметра Значення параметра
Номінальна напруга мережі, В 660
Частота мережі, Гц 50
Номінальна потужність, кВт 132, 160, 200, 315, 400, 500
Кратність перевантаження по струму (60 с) 1,5
Припустима сумарна потужність двигунів, кВт 500
Діапазон регулювання частоти, Гц 0...200
Охолодження при потужності двигуна до 160 кВт Повітряне природне
Охолодження при потужності двигуна понад 160 кВт Водяне примусове
Ступінь захисту пристрою від зовнішніх впливів за ДСТ 14254 IР54
Вид і рівень вибухозахисту РВ 3ВИа (ЕхdiaI)
Маса, кг 1800

ПЧВ-К У5
Рисунок 2 – Загальний вид перетворювача ПЧВ-К У5

Головна : : Розробки : : Системи управління електроприводами : : Перетворювачі частоти вибухозахищені типу ПЧВ-К У5 для підземних стрічкових конвеєрів
Україна, м. Донецьк,
вул. 50-й Гвардійської дивізії, 17
тел.: +380 62 382-93-53
Рейтинг@Mail.ru Інформаційно-розважальний портал КомерСайт .Рейтинг сайтів регіону Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Яндекс цитирования Украина онлайн Rambler Top100 Rambler's Top100 Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М -  Каталог фирм, организаций, товаров и услуг Украины Valid XHTML 1.1