ВІД РОЗРОБКИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

Головна : : Про інститут : : Відділ науково-технічної інформації...

< Попередній розділ | Зміст | Наступний розділ >

Відділ науково-технічної інформації

Д.П. Маляренко
Д.П. Маляренко

У 1959 р. при техвідділі інституту був організований сектор НТІ, який очолив Д.П. Маляренко. Його співробітники займалися пошуком і аналітико-синтетичною обробкою інформації, а також підготовкою експонатів для ВДНГ СРСР й УРСР.

У зв'язку з розширенням своїх функцій в 1961 р. сектор був реорганізований у відділ НТІ на чолі з В.І. Светловською. У його структуру входили наступні групи: інформації, пропаганди та виставок, перекладів, редакційно-видавнича. В ВНТІ стали працювати Л.А. Гриненко, З.А. Деньтел, М.Ф. Зайцева (Дидковська), Д.П. Маляренко, Т.І. Смищенко.

У 1960 р. на ВДНГ СРСР минулому представлені: двигуни серії АСВ (у 1961 р. визнані гідними Золотої медалі ВДНГ СРСР), електропневматичний й електрогідравлічний регулятори ЕРДП і ВЕРДГ. Рік у рік збільшувався обсяг перекладів науково-технічних статей і каталогів інофірм із англійської та німецької мов на російську.

Редакційно-видавнича група здійснювала підготовку науково-технічних статей до випуску першого збірника наукових праць інституту, який вийшов у світло у 1964 р. А до 10-річча інституту було видано вже 5 збірників праць, а його співробітниками видано понад 30 книг, брошур, довідників і близько 500 статей.

У 1970 р. ВНТІ та НТБ злиті в єдиний відділ інформації на чолі з І.Н. Маловичко.

< Попередній розділ | Зміст | Наступний розділ >

Головна : : Про інститут : : Відділ науково-технічної інформації...
Україна, м. Донецьк,
вул. 50-й Гвардійської дивізії, 17
тел.: +380 62 382-93-53
Рейтинг@Mail.ru Інформаційно-розважальний портал КомерСайт .Рейтинг сайтів регіону Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Яндекс цитирования Украина онлайн Rambler Top100 Rambler's Top100 Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М -  Каталог фирм, организаций, товаров и услуг Украины Valid XHTML 1.1