ВІД РОЗРОБКИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

Головна : : Про інститут : : Відділ перспективного розвитку галузі та техніко-економічних...

< Попередній розділ | Зміст | Наступний розділ >

Відділ перспективного розвитку галузі та техніко-економічних досліджень

Л.Г. Циба
Л.Г. Циба

У 1959 р. в інституті був створений сектор техніко-економічних досліджень, який очолила Л.Г. Циба. Його основним завданням стало техніко-економічне обґрунтування нових розробок інституту. Через два роки сектор був реорганізований у відділ на чолі з А.П. Литвіновим.

Серед основних завдань відділу можна назвати наступні: визначення перспективної потреби в основних видах вибухозахищеного електрообладнання; визначення економічної ефективності нових видів цього електроустаткування; вивчення експлуатаційних властивостей вибухозахищеного електрообладнання та розробка довідкових і нормативних матеріалів по цьому питанню; систематизація виконаних відділами інституту, а також іншими організаціями і підприємствами робіт з техніко-економічного обґрунтування нової техніки та ряд ін.

На першому етапі фахівцями відділу була проведена робота з визначення номенклатури і перспективної потреби в основних видах вибухозахищеного електрообладнання, застосовуваних у вугільній, хімічній і нафтогазовій галузях промисловості. Проводилися й розрахунки економічної ефективності типажу вибухозахищених двигунів єдиної серії потужністю до 100 кВт, вартості вибухозахищених двигунів потужністю від 100 до 1000 кВт, а також техніко-економічного рівня підприємств, які виготовляють таке електроустаткування.

Відділ щорічно видавав довідник, який включає в себе основні показники роботи 18 підприємств електротехнічної промисловості.

Разом з Донецьким енергозаводом і відділом надійності інституту були проведені дослідження з визначення міжремонтних періодів і аналіз вартості ремонтів вибухобезпечних і врубово-комбайнових двигунів. Проводилися розробки нових оптових цін на електродвигуни як вибухобезпечні, так і врубово-комбайнові.

< Попередній розділ | Зміст | Наступний розділ >

Головна : : Про інститут : : Відділ перспективного розвитку галузі та техніко-економічних...
Україна, м. Донецьк,
вул. 50-й Гвардійської дивізії, 17
тел.: +380 62 382-93-53
Рейтинг@Mail.ru Інформаційно-розважальний портал КомерСайт .Рейтинг сайтів регіону Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Яндекс цитирования Украина онлайн Rambler Top100 Rambler's Top100 Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М -  Каталог фирм, организаций, товаров и услуг Украины Valid XHTML 1.1